Akce centra

ADVENTNÍ KONCERTY NA BOŘISLAVCE

Adventní koncerty na Bořislavce. Tešit se můžete na hvězdy českého hudebního nebe: 3.12. – Ondřej G. Brzobohatý & saxofonista Matouš Kobylka , 10.12. Čechomor s Martinou Pártlovou, 17.12. – Ewa Farna. Vstup je zdarma. Koncerty začínájí vždy v 18 hod. na Piazzettě centra Bořislavka.

číst více

ADVENTNÍ KONCERT ONDŘEJE BRZOBOHATÉHO NA BOŘISLAVCE

Adventní koncert Ondřeje Brzobohatého na Bořislavce. Vstup je zdarma.Těšíme se na vás v sobotu 3.12. 2022 od 18 hod. na Piazzettě, OC Bořislavka na Praze 6.

číst více

ADVENTNÍ KONCERT – ČECHOMOR & MARTINA PÁRTLOVÁ

Čechomor na Bořislavce! A chybět nebude ani skvělá Martina Pártlová. Již v sobotu 10. prosince si s námi budete moci zazpívat jak ty nejoblíbenější hitovky, tak i tradiční české koledy. Vstup je zdarma. Začínáme v 18 hod.

číst více

EWA FARNA NA BOŘISLAVCE

Vánoční koncert Ewy Farne. V sobotu 17. prosince v Praze na Bořislavce! To si nemůžete nechat ujít. Vstup je zdarma. Začínáme v 18 hod.

číst více

VÝSTAVA ANTIKÓDY VÁCLAVA HAVLA

Výstava Antikódy Václava Havla na Bořislavce. Volně přísupná pro veřejnost od 17.listopadu do 18.prosince ve FOYER budovy KKCG na Praze 6

číst více

VÁNOČNÍ KONCERT MARIE ROTTROVÉ

Vánoční koncert Marie Rottrové a slavnostní rozvícení výzdoby Bořislavky. V sobotu 12.11. 2022 od 18 hod. Piazetta OC Bořislavka, Praha 6. Vstup zdarma.

číst více

Karol a Kvído vystoupí o Haloweenu na Bořislavce

Karol a Kvído na Bořislavce. To bude parádní zábava! Zazpívejte a zatančete si s námi v pondělí 31.10.2022 od 18 hod. na Bořislavce, na Praze 6. Vstup je zdarma

číst více

Haloween na Bořislavce

Halowenn na Bořislavce. Hravé a zábavné tvoření nejen pro dětičky. Tvořivé dílničky, strašidelný fotokoutek, dlabání dýní a soutěž o nejlepší haloweenskou masku. 31.10. od 16 hod. v OC Bořislavka na Praze 6.

číst více

sleduj nás

@borislavkacentrum