SCANquilt

Kontakty

T: +420 246 058 141
E: info@scanquilt.cz
W: www.scanquilt.cz

otevírací doba

PO-NE
9:00 - 21:00

SCANquilt

Vše pro váš útulný domov. Už od roku 1992

Díky povlečení, přikrývkám a doplňkům prvotřídní kvality s vámi vytváříme váš útulný domov.

Ve značkových prodejnách SCANquilt naleznete více než 600 vzorů a barev povlečení na mnoha různých materiálech a kvalitách – od klasické bavlny, krepu a flanelu až po damašek, nežehlivé satény z dlouhovlákné česané bavlny nebo vysoce kvalitní nemačkavé jersey úplety.

Značka SCANquilt inspirovaná výrobou přikrývek a polštářů ve Skandinávii, přinesla nové nealergenní výrobky – přikrývky a polštáře s výplní z dutých vláken, které si velmi rychle získaly oblibu pro svoji lehkost, hřejivost a snadnou údržbu. Při výrobě výplňového rouna z prostorově tvarovaných dutých vláken se nepoužívají žádné chemikálie, proto si přikrývky zachovávají měkkost, splývavost a objemovou stálost po dlouhou dobu.

 

Co nabízíme?

Velký výběr přikrývek a polštářů uspokojí zákazníky hledající jak komfortní a hřejivé, tak i letní lehké přikrývky. Všechny typy obsahují velmi kvalitní nealergenní výplň z polyesterových prostorově tvarovaných dutých vláken.

Široký sortiment lůžkovin doplňuje barevná škála prostěradel v provedení jersey Lycra, froté, satén, mnoho variant prostírání a ubrusů, bavlněné osušky, dekorační povlaky, přehozy a plédy.

Odborný personál Vám ochotně poradí a umožní klidný nákup v příjemném prostředí prodejny.

Věříme, že se nám podaří naplnit Vaše představy o vkusném a útulném domově.


akce obchodů

Nakupujte výhodněji

sleduj nás

@borislavkacentrum